Rakousko - Linec - Linec a Primark shopping | Dovolená Monatour 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39

Linec a Primark shopping

Rakousko

Linec

8 fotografií
18.12. - 18.12.2020
0 nocí / 1 dní
Bez stravování
Autobusem
osoba od / zájezd 599
Jiný termín
Popis Termíny a ceny Destinace

Anotace:

Páteční Linec to je pohoda adventu bez lidí a nekonečné nákupy v obchodním centru PlusCity s 220 obchody včetně oblíbeného Primarku či na hlavní nákupní třídě Landstraße v samém srdci Lince. A po nákupech se posilníte typickým lineckým koláčem a hrnečkem pravého punče na zahřátí na zdejším kouzelném adventním trhu na hlavním náměstí Hauptplatz či v parku Volksgarten.

Popis zájezdu:

 • dopolední nákupy v obchodním centru PlusCity s 220 obchody včetně oblíbeného Primarku
 • pěší procházka idylickými uličkami starého města, uvidíte to nejzajímavější, co Linec nabízí: kostel sv. Martina, linecký zámek, Keplerův dům, Zemské divadlo a Mozartův dům z 16. stol, kde Amadeus zkomponoval za pouhé 3 dny Lineckou symfonii a Lineckou sonátu.
 • návštěva vánočního trhu Weihnachtsmarkt na hlavním lineckém náměstí se stovkou betlémů ze všech koutů světa a vůní… slavného lineckého dortu
 • nákupy na hlavní obchodní třídě Landstraße zakončené na netradičním vánočním trhu v parku Volksgarten
 • Tipy na výlet

  Christkindl
  Jeskynní dračí expres


  Poznámka k odjezdu:

  Zkontrolujte si prosím AKTUÁLNÍ ČAS ODJEZDU den před Vaším adventním zájezdem na www.monatour.cz. Vybraná nástupní místa jsou realizována dopravními prostředky různé velikosti (bus, minibus, mikrobus Mercedes Vito) označené logem Monatour. Na tento zájezd se nezasílají pokyny k odjezdu. Změna programu vyhrazena.

  Cena zahrnuje:

  luxbus, průvodce, štamprlička pro zahřátí

  Cena nezahrnuje:

  * vstupné (Christkindl cca 3 €, Dračí vánoční expres cca 5 €) * pojištění léčebných výloh UNIQA 20,- Kč/os

  Dopravní prostředek:

  Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

  Předpokládaná trasa:

  Kolín - Poděbrady - Nymburk - Praha - Dolní Dvořiště - Linec - Štýr a zpět

  Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

  Kolín, autobusové nádraží (05:45), Poděbrady, zastávka u Tesca (06:00), Nymburk, náměstí (06:15), Praha, metro Černý most (07:00), Jičín, autobusové nádraží (05:00 - svoz) Předpokládaný návrat do ČR následující den v cca 23-01 hod dle výstupních míst. Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 3-4 hod. Aktuální čas odjezdu bude uveden 24 hod před odjezdem na www.monatour.cz

  Autokarová doprava:

  S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 99,- Kč.
  Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

  Linec

  Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39
  Zájezd prohlíží klientů
  Tento zájezd Doporučujeme