Rakousko - Graz - Graz a dvanáct vánočních trhů | Dovolená Monatour 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39

Graz a dvanáct vánočních trhů

Rakousko

Graz

8 fotografií
28.11. - 28.11.2020
0 nocí / 1 dní
Bez stravování
Autobusem
osoba od / zájezd 999
Jiný termín
Popis Termíny a ceny Destinace

Anotace:

Romantické osvětlení, velký adventní kalendář z budovy radnice, adventní vláček a celkem dvanáct vánočních trhů rozesetých po celém starém městě Štýrského Hradce, avšak všechny v docházkové vzdálenosti, to je unikátní a nezapomenutelný advent v Grazu.

Popis zájezdu:

-dopolední pěší prohlídka Grazu, kde navštívíte Zámecký vrch Schlossberg tyčící se desítky metrů nad řekou Mur zapsaný v Guinessově knize jako nejhůře dobyvatelná pevnost, uvidíte Hodinovou věž Uhrturm s obrácenou velikostí ručiček, která je symbolem města už téměř pět set let a okouzlí Vás Zemský dům Landhaus patřící mezi nejvýznamnější renesanční památky střední Evropy se Zbrojnicí ukrývající přes třicet tisíc kusů brnění a zbraní z třicetileté války, čímž je nejrozsáhlejší expozicí svého druhu na světě -nenecháme si ujít dva skvosty moderní architektury - Murinsel, umělý ostrov na řece Mur představující lasturu, a Dům umění Kunsthaus ztvárňující živou hmotu přezdívanou „Friendly Alien“, neboli přátelský mimozemšťan, který vydává zvuky a speciální světelné efekty -ochutnáme zdejší adventní speciality, voňavé perníky a skvěle kořeněný punč různých příchutí na dokonce dvanácti vánočních trzích, kdy všechny jsou v docházkové vzdálenosti a okouzlí různorodostí tradičního zboží i dobrot. Největší z nich je na Hlavním náměstí Hauptplatz přímo před radnicí měnící se vždy v době adventu na obří adventní kalendář

Poznámka k odjezdu:

Zkontrolujte si prosím AKTUÁLNÍ ČAS ODJEZDU den před Vaším adventním zájezdem na www.monatour.cz. Vybraná nástupní místa jsou realizována dopravními prostředky různé velikosti (bus, minibus, mikrobus Mercedes Vito) označené logem Monatour. Na tento zájezd se nezasílají pokyny k odjezdu. Změna programu vyhrazena.

Cena zahrnuje:

* luxbus * služby průvodce * štamprlička pro zahřátí

Cena nezahrnuje:

* fakultativní vstupné* pojištění léčebných výloh UNIQA 20,- Kč

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Nymburk - Poděbrady - Kolín - Havlíčkův Brod - Brno - Vídeň - Graz a zpět

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Nymburk, náměstí (03:30), Poděbrady, zastávka u Tesca (03:45), Kolín, autobusové nádraží (04:00), Havlíčkův Brod (05:00), Jičín, autobusové nádraží (03:00 - svoz), Předpokládaný návrat do ČR následující den v cca 01-03 hod dle výstupních míst. Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 3-4 hod. Aktuální čas odjezdu bude uveden 24 hod před odjezdem na www.monatour.cz

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 99,- Kč.
Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Graz

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme