Informace - Do světa za 1000 Kč | Monatour - Cestovní Kancelář

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39

Informace

Do světa za 1000 Kč

Dámy a pánové,

tento týden je plný magie, kdy se dny snoubí s nocí a nastává podzimní rovnodennost. Slunce pomalu odchází a hřejivých paprsků ubývá. Ale Monatour zůstává, aby prosvětlil Vaše všední dny a přinesl Vám trochu slunce do života. Přijměte naše srdečné pozvání do světa cestování za ozdravením těla i osvěžením ducha. Objevte s námi místa v panensky čisté přírodě, kde vyvěrá pozitivní energie a SVĚT JE JEŠTĚ V POŘÁDKU.

Vydejte se na Slovensko do lázní VYŠNÉ RUŽBACHY do Grand Hotelu Strand 4*, který nechal s láskou postavit gróf Ján Zamoyski pro svou princeznu Izabelu a pojmenoval po ní pramen, jenž léčí všechny neduhy. Tady se zastavil čas, hvězdy na nebi září jasněji a šumění okolních lesů zharmonizuje i Vás.
Zavítejte do Maďarska do EGERSZALÓKU, kde v údolí zázračných pramenů leží jedinečný Spa Resort Saliris 4* s termálními bazény, v nichž se rozpustí Vaše únava i starosti. Zde se nebe země dotýká, opojná vína tečou proudem a bájná solná hora Sóhegy láká k objevení.

Nechte se unést na křídlech zdraví do nejstarších a nejznámějších lázní Slovinska RADENCI,
kde na slavných vinicích dozrávají ta nejlepší vína a z hlubin země vyvěrá blahodárná radencká voda, která roztančí Vaše srdce i potěší chuťové pohárky.

Nové zážitky jsou Vám na dosah. Připravili jsme pro Vás, naše vážené klienty, nadstandardní zdvořilostní službu S MONATOUREM DO SVĚTA ZA 1000 KČ. Co to znamená? Možnost otestovat se za sponzorovanou cenu 1000 Kč v akreditované mobilní laboratoři Scimed na Vašem nástupním místě vždy dva dny před odjezdem zájezdu (obvykle v neděli v podvečer). Pro Váš klid a pohodu nabízíme pojištění Covid-19, které zahrnuje náhradní ubytování, dopravu zpět do ČR a proplacení stornovacích poplatků v případě pozitivního testu, to vše za pouhých 30 Kč na osobu a den.

Nenechte si vzít chuť a odvahu cestovat. Děkujeme, že jste s námi.

Těšíme se na setkání s Vámi na palubách monatourovských autobusů se skleničkou vína a hlasitým přípitkem NA ZDRAVÍ!

Vaše Simona Černušáková