Česká republika - Hustopeče a okolí - Svatomartinská husa, vína a cimbál v Hustopečích s návštěvou Brna | Dovolená Monatour 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39

Svatomartinská husa, vína a cimbál v Hustopečích s návštěvou Brna star star star

Česká republika

Hustopeče a okolí

Last
Minute
12 fotografií
14.11. - 15.11.2020
1 nocí / 2 dní
Snídaně
Autobusem
osoba od / zájezd 3 490
Jiný termín
Popis Termíny a ceny Destinace
* změna programu vyhrazena

Podnadpis:

MONABONUS ZDARMA celovečerní all-inclusive program ve sklípku se svatomartinskou husou, řízenou degustací, neomezenou konzumací vín a živou hudbou 😊

Anotace:

,,Ta jižní Morava je jistě krásná zem, posázená vinohradem…“ zpívá se v písničce. Proč se ale omezovat, když se můžeme rozšoupnout? V sobotu přijede svatý Martin na koni s početnou družinou, hodovat se bude na svatomartinské huse, a ochutnávat se bude pestrý výběr mladých vín, to vše jsou Oslavy svatomartinských vín a husí v Hustopečích. V neděli pak v Brně, moravské metropoli, okusíte všechny její krásy a okoštujete nejen víno, ale i místní lahodné pivo Starobrno, které Vás jistě překvapí svoji svěží chutí.

Program

1.den

ráno odjezd do Hustopečí na Dukelské náměstí, kde Vás bude čekat přehlídka svatomartinských vín spolu s moravským cimbálem a přivítá Vás sám svatý Martin, který přesně v 11 hodin a 11 minut za zvuků fanfár slavnostně přijede k radnici na koni se svojí družinou. Zde odšpuntuje svatomartinská vína ročníku 2020, která si budete vychutnávat z památeční degustační sklenky, mladá vína budou k ochutnání také v otevřených sklepích ve vinařské uličce Na Hradbách, k oslavám se připojí restaurace po celém městě, zkrátka nepřijdou ani milovníci starších ročníků vín, za příznivého počasí procházka na rozhlednu Starý vrch uprostřed unikátních mandloňových sadů, z jejichž mandlí se vyrábí lahodná mandlovice, která Vás příjemně zahřeje, odpoledne ubytování ve stylovém hotelu Rustikal 3* přímo v srdci starého města jen pár kroků od náměstí Večer začátek martinských oslav v historickém sklípku, odborně vedená degustace bílých a červených vín, k večeři pečená svatomartinská husa, dále pak obložené talíře, klobásy a sýr a samozřejmostí je pak volná konzumace sudových vín (co vypijeme, to vypijeme), o zábavu se postará moravská živá hudba!

2.den

Po snídani přesun do Brna, moravské metropole a druhého největšího města České republiky, zde si projdeme největší dominanty města, mezi které bezpochyby patří katedrála sv. Petra Pavla, majestátní hrad Špilberk, v jehož podzemí se prochází duch nešťastného barona Trencka, fotohledáčkům bude jistě vévodit socha markrabě Jošta na Moravském náměstí, která vzbudila velké emoce, při návštěvě orloje se pak dozvíte, proč mají v Brně poledne o hodinu dřív. Po prohlídce města budete mít volný čas k objevování místních kulinářských specialit a ochutnat budete moci místní pivo z pivovaru Starobrno. V odpoledních hodinách odjezd zpět domů, návrat v podvečerních hodinách.

Umístění ubytování:

Hustopeče a kolí

Ubytování:

Hotel ***

Pokoj:

2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (možnost přistýlky)

Stravování:

snídaně formou bufetu

Cena zahrnuje:

doprava lux busem * 1× ubytování hotel Rustikal 3* 1× snídaně * služby průvodce* celovečerní all-inclusive program ve sklípku se svatomartinskou husou, degustací, neomezenou konzumací vína a živou hudbou * zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění UNIQA 30 Kč/os/den* vstup na hustopečské svatomartinské oslavy se sklenkou a ochutnávkou pěti vzorků mladých vín (cca 150 Kč)* ochutnávka piv Starobrno

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Praha Černý Most - Nymburk - Poděbrady - Kolín - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno - Hustopeče - Brno a zpět (svoz z nástupních míst Jičín - Hradec Králové - Pardubice)

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Praha Černý Most (05:45) - Nymburk (06:30) - Poděbrady (06:45) - Kolín (07:00) - Havlíčkův Brod (08:00) - Jihlava (08:30) Jičín (06:00) - Hradec Králové (05:30) - Pardubice (06:00), příjezd do Hustopečí v dopoledních hodinách. Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech. Návrat 2. den ve večerních hodinách (18-22 hod) dle výstupních míst.

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.
Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Hustopeče a okolí

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme