Rakousko - Laa an der Thaya - Báječný relax v Therme Laa | Dovolená Monatour 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39

Báječný relax v Therme Laa

Rakousko

Laa an der Thaya

5 fotografií
8.8. - 8.8.2020
0 nocí / 1 dní
Bez stravování
Autobusem
osoba od / zájezd 999
Jiný termín
Popis Termíny a ceny Destinace

Podnadpis:

Prožijte s námi nezepomenutelný den ve wellness u našich sousedů!

Anotace:

Ponořte se do světa vody, tepla, světla a hudby v rakouských lázních Therme Laa. Jen pro Vás jsou připraveny vodopády, vířivky, výjimečný 90 m dlouhý tobogán se světelnými a hudebními efekty, solný bazén a především exkluzivní říše saun (pro stydlíny je tu textilní sauna „džungle Laa“).

Popis zájezdu:

,,Laa Thermal Nord I“ je název léčivého termálního pramene, který napájí všechny bazény. Tento blahodárný pramen je složen zejména ze sodíku, jodu a dalších minerálů, které jsou bojovníky proti kardiovaskulárním chorobám, onemocnění pohybového aparátu, očním chorobám či neurologickým onemocněním.Blahodárné jsou však zejména pro rekonvalescenci a odpočinek.

Během dne budete mít možnost navštívit i okouzlující Silent spa neboli tiché wellness, ve kterém dominuje osmihranná věž s tříposchoďovou kaskádovou fontánou, z níž prší kapky termální vody.

Ve vodním světe si můžete vychutnat hned několik bazénů. Termální bazén Vás zahřeje na těle i na duši, solný bazén Vám navodí pocit, že jste u moře a dá se v něm i plavat,v masážním bazénu si dopřejete masáž tryskami a pro děti je zde připravena i vodní skluzavka.

Saunový svět zahrnuje velké množství saun, které Vás ozdraví na těle i duchu a dodají Vaší pokožce nový nádech díky velkému množství bylin a esencí. Užít si budete moci například borové sauny, která má antibakteriální účinky na organismus a posiluje imunitu, či sauny rybníkové s úžasným výhledem na okolní přírodu.

Kromě koupání se nechte rozmazlit i po stránce kulinářské. Lázně nabízí výtečnou restauraci, kde se můžete občerstvit regionálními specialitami a milovníci saun mohou využít saunabaru s iontovými nápoji, které vyživují tělo a doplní Vám minerály po zdravém pocení v sauně.

Nezapomeňte si vzít s sebou plavky, osušku, plážovou obuv, letní oblečení či župan a opalovací krém, protože v období do 30.8. si můžete užívat i vnějšího areálu s chladivým solným bazénem připomínajícím svým složením moře. Do saunového světa lze vstupovat pouze bez plavek.

Jak by bylo krásné jen poslouchat šumění vody, nemuset nic dělat. Prostě tu jen být. To je kouzelné Therme Laa!

Cena zahrnuje:

* doprava lux busem * služby průvodce * VSTUPENKA V CENĚ! *

Cena nezahrnuje:

pojištění léčebných výloh UNIQA 20,- Kč/os, vstup do saunového světa

Předpokládaná trasa:

Praha - Nymburk - Poděbrady - Kolín - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno - Therme Laa a zpět.
Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 3-4 hod.

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Praha (5:45) - Nymburk (6:15) - Poděbrady (6:30) - Kolín (7:00) - Havlíčkův Brod (8:00) - Jihlava (8:15) - Brno (9:30) Na tento zájezd se nezasílají pokyny k odjezdu. Zkontrolujte si prosím aktuální čas odjezdu den před Vaším zájezdem na www.monatour.cz. Předpokládaný příjezd do Therme Laa cca v 10:00, pobyt ve vodním světě, předpokládaný odjezd ve 20 hodin, návrat po půlnoci!

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!
Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Laa an der Thaya

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme