Maďarsko - Tapolca - TAPOLCA relax víkend v jeskyni (Pelion 4*) | Dovolená Monatour 2021

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39

TAPOLCA relax víkend v jeskyni (Pelion 4*) star star star star

Maďarsko

Tapolca

15 fotografií
28.10. - 31.10.2020
3 nocí / 4 dní
Polopenze
Autobusem
osoba od / zájezd 7 490
Jiný termín
Popis Termíny a ceny Destinace
* změna programu vyhrazena

Podnadpis:

RELAXACE v jeskyni a termálech Tapolca 3x polední polévkový bufet zdarma! BONUS: 2 léčebné procedury (1x masáž + 1x humino zábal)

Anotace:

Krása a bohatství lázní Tapolca se ukrývá v podzemí, kde se nacházejí krasová jeskyně a termální prameny. Obojí slouží návštěvníkům k potěšení a utužení zdraví. Prožijte víkend plný dobrého vínka a pohody v hotelu Pelion, který si Vás získá výbornou maďarskou kuchyní, termálními bazény, fitness aktivitami a neuvěřitelně přátelskou atmosférou.

Popis zájezdu:

Program

1.den

ráno odjezd přes Bratislavu do Maďarska, odpoledne příjezd do hotelu, uvítací přípitek, odpočinek v termálních bazénech, večeře, nocleh

2.den

po snídani návštěva tradičního trhu, kde obchodníci prodávají vlastní výrobky od zeleniny a ovoce přes mletou papriku, klobásy a jinou uzeninu, procházka po lázních Tapolca, návštěva unikátní krasové jeskyně spojená s projížďkou na lodičkách, relaxace v léčebné jeskyni či hotelovém wellness (venkovní a vnitřní termální bazény s unikátní vodou 33°–37°C s obsahem vápníku, hořčíku, síry a CO2, blahodárně působící na pohybové ústrojí, finská sauna, parní lázeň, aromasauna), dechová terapie v léčebné jeskyni a vodní gymnastika, večeře, nocleh

3.den

po snídani relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, fitness program pro zdraví zahrnující vodní gymnastika a cvičení na páteř či strečink, odpoledne veselý výlet na vinařskou horu Szent György-hegy, nezapomenutelná návštěva vinařského sklípku s krásným výhledem do vinic a okolí, pálenka na přivítanou, ochutnávka balatonských vín s drobným pohoštěním, možnost výhodného nákupu vína, večeře, nocleh

4.den

po snídani relaxace v hotelovém wellness, po poledni odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách

Monabonus:

MONABONUS: celodenní vstupy do termálních bazénů a wellness * dechová terapie v léčebné jeskyni a sportovně relaxační aktivity každý den * polední polévkový bufet ZDARMA!

TOP TERMÍNY:

7.5.- 10.5. * 28.10. - 31.10. Státní svátek

Výlety a jiné služby zahrnuté v ceně:

2 lázeňské procedury * polední polévkový bufet

Umístění ubytování:

V centru lázeňského města Tapolca

Ubytování:

Hotel Pelion leží uprostřed parku v centru města přímo nad léčivou jeskyní (venkovní a vnitřní termální bazény s atrakcemi) a pořádá sportovně relaxační aktivity, cvičení a dechové terapie ZDARMA.

Pokoj:

Klimatizované 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (možnost přistýlky), TV, telefonem trezorem, fénem a minibarem. Klientům je k dispozici na pokojích župan.

Stravování:

Polopenze formou bohatých švédských stolů + polední polévkový bufet

Cena zahrnuje:

doprava lux busem * 3x ubytování (hotel Pelion 4*) * 3x polopenze * výlety dle programu * průvodce * balíček na cestu * zákonné pojištění CK * MONABONUS: celodenní vstupy do termálních bazénů a wellness * dechová terapie v léčebné jeskyni a sportovně relaxační aktivity každý den * polední polévkový bufet

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění UNIQA 30,- Kč/os/den * fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů * ochutnávka vína * lázeňská taxa cca 500 HUF/os/noc (hradí se na recepci hotelu)

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

500 HUF/os/noc (hradí se na recepci hotelu)

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Praha - Nymburk - Poděbrady - Kolín - Brno - Břeclav/Brodské – Bratislava – Györ - Tapolca (svozy z nástupních míst Jičín - Hradec Králové - Pardubice)

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Praha (06:40) - Nymburk (07:15) - Poděbrady (07:30) - Kolín (08:00) - Brno (10:30) - Hradec Králové (06:00) - Pardubice (05:30), Jičín (05:00), příjezd do Tapolci v podvečerních hodinách (17-20 hod) odjezd zpět poslední den v cca 11-12 hod, návrat do ČR ve večerních hodinách (cca 20-24 hod) dle výstupních míst. Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech. Cestou jsou realizovány zdravotní přestávky každých 3-4 hod.

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.
Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Tapolca

Maďarsko
Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme