Itálie - Benátky - Benátky s koupáním v Jadranu | Dovolená Monatour 2020

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39

Benátky s koupáním v Jadranu star star star

Itálie

Benátky

6 fotografií
2.10. - 5.10.2020
1 nocí / 4 dní
Snídaně
Autobusem
- 13 % Ušetříte až 500 Kč
osoba od / zájezd 3 990 3 490
Jiný termín
Popis Termíny a ceny Destinace
* změna programu vyhrazena

Podnadpis:

s projížďkou lodí po laguně a prohlídkou ostrovů MURANO a BURANO!

Popis zájezdu:

Vydejte se na víkend do nejromantičtějšího města na světě, do italských Benátek. Staňte se svědky neopakovatelné atmosféry Benátské laguny, objevte zákoutí renesančních paláců, mosty a kanály s gondolami. Projeďte se lodí na ostrovy Murano a Burano. Vychutnejte si capuccino v nejslavnější benátské kavárně u Floriana… a při západu slunce se můžete osvěžit ve vlnách Jaderského moře...

Program

1.den

odjezd v podvečerních hodinách, přejezd přes Rakousko do Itálie

2.den

příjezd do Punta Sabbioni, plavba lodí do Benátek, pěší procházka s průvodcem: Canal Grande, Ponte Rialto, tržnice, Campo Manin, teatro La Fenice, kostel Santa Maria della Salute, sv. Salvador, Most vzdechů, architektonický šperk Piazza San Marco se stejnojmennou bazilikou, Dóžecím palácem, hodinovou věží a slavnou zvonicí Campanile, ochutnat můžete i tradiční prosecco (delikátní šumivé víno), oblíbené koktejly na osvěžení (spritz aperol, bellini) a speciality kraje Veneto (např. krémová chřestová polévka, hovězí carpaccio, mořské plody), atmosféru „města milenců“ umocní romantická projížďka na gondole, podvečerní koupání v Jaderském moři, nocleh v hotelu v přímořském letovisku či na okraji Benátek

3.den

snídaně, dopoledne projížďka lodí po Benátské laguně: prohlídka ostrova Murano, který proslavili po celém světě místní skláři, návštěva sklárny a obchodu se skleněnou bižuterií, dominantou ostrova je dóm sv. Marie a Donáta s románskými prvky a vzácnými mozaikami, dále návštěva rybářského ostrova Burano s malebnou architekturou, proslaven výrobou krajek, oáza klidu a pohody, ostrov si oblíbili umělci, odpočatí a plní dojmů, se suvenýry se vracíme domů, večer odjezd z Benátek přes Rakousko do ČR

4.den

návrat do ČR v ranních hodinách

Umístění ubytování:

oblast Benátek

Ubytování:

hotel ***

Pokoj:

2-lůžkový pokoj s příslušenstvím (možnost přistýlky)

Cena zahrnuje:

doprava lux busem * 1x ubytování (hotel 3*) * 1x snídaně * služby průvodce * balíček na cestu * zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění UNIQA 30 Kč/os/den * příplatek za večeři 400 Kč/os * lodní lístek cca 30 € * pobytová taxa cca 2 €/os/noc (hradí se na recepci hotelu) * poplatek za vjezd do Punta Sabbioni cca 10 € * fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů (doporučené kapesné cca 80 €)

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

Na místě se hradí turistická taxa ve výši 2 € /os/noc.

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Praha - Nymburk - Poděbrady - Kolín - Brno - Vídeň - Graz - Benátky (svozy z nástupních míst Jičín - Hradec Králové - Pardubice)

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Jičín (15:30), Hradec Králové (16:30), Pardubice (17:00), Praha Černý Most (17:00), Nymburk (17:30), Poděbrady (17:45), Kolín (18:00), Brno (20:15), 2. den příjezd do Benátek cca 08:00-09:00 hod. Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech. Návrat do ČR v dopoledních hodinách cca 8 - 12 hod dle výstupních míst. Zdravotní přestávky jsou realizovány každé 4-4,5 hod.

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem. POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát! Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.
Veškeré ceny zde uvedené jsou za osobu od nebo za jednotku od na zájezd či noc. Přesnou cenu zjistíte v detailu kalkulace zájezdu.

Benátky

Po - Pá 9 - 17 hod 724 39 39 39
Zájezd prohlíží klientů
Tento zájezd Doporučujeme